Plazmas iekārtas iegāde

16.12.2011

Piedalīšanās projektā, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās Attīstības Fonds (ERAF) tuvojas pie beiguma. Līdzstrādnieki pagāja instruktāžu un nepieciešamu apmācību un saņēma sertifikātus no piegādātājiem, kuras apstiprina apmācības pabeigšanu. Jauna iekārta nodota ekspluatācijā.

Tagad SIA kompānija „TTS-AVIO” vārēs ražot būtiski uzlaboto un jaunu produktu – metāla detaļas un metāla izstrādājumus attiecība uz kvalitatīvas tehniskiem parametriem ar programmatūras palīdzību tagad ir iespēja modelēt metālu lokšņu tā, lai tas aizņem visu vietu un paliks mazāks metāla lūžņus un atkritumus, un ienest nepieciešamos izmērus nākotnes izstrādājumus / detaļas datorā. Pateicība jaunam iekārtam, tagad mēs varam ražot metāla produktus ar jebkuru nestandarta izmēru, vairāk izturīgus. Ar 3D griešanu nodrošināts augstākas kvalitātes griezums un ir iespēja griezt detaļas ar nošķeltas palīdzību.

Pateicoties realizētajam projektam, tagad mēs varēsim apmierināt mūsu klienta jebkādas vēlmes un prasības.


14.11.2011

Mūsu kompānija ilgi gaidīja šo momentu un Metāla detaļas ražošanas iekārtas ar programmatūru un 3D plazmas griezējdegļi piegāde notika. Uzņēmuma ražošanā iepriekš, tika aprīkota vieta jaunas iekārtas izvietojumam. Tagad jauna iekārta izvietota ražošanā. No 09/12/2011 līdz 16/12/2011 notiks uzņēmuma darbinieku instruktāža darbam un apmācība ar iekartēs programmatūru.


19.09.2011

19 septembrī, 2011 gadā SIA kompānija “TTS-AVIO” noslēdza līgumu ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta „Dažādas konfigurācijas un izmēra jauno metāla izstrādājumu/detaļās ražošana” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF). Sadarbība ar ERAF fondu, tā ir laba iespēja jebkuriem Latvijas ražotajiem, kā projekta dalībnieks, ieteicam nepalaist garām šo izdevību.

Tā ir laba iespēja pastiprināt un palielināt kompānijas konkurentspējas un produkta jauna asortimenta klāstu. Projekta rezultāta ražošanā tiek ieviests jauns produkts, kurš ietver sevī preces, kuriem būtiski uzlabotas īpašības un paredzamais lietošanas veids (tehniskie parametri, sastāvdaļas un materiāli un t.t.).

Projekta realizēšanai, tagad savā ražošanā mēs aprīkojam vietu, kur būs novietota jauna iekārta – metāla ražošanas iekārta SATO SATRONIK DHD S 4500 ar programmatūru un 3D plazmas griezējdegļi. Tā ir funkcionāla un inovatīva iekārta, kura dod iespēju precīzi un ātri griezt biezu metāla loksni ar gludu stūri, jebkura leņķa un slīpuma. Iekārtas programmatūra un 3D griezējdegļi iepriekš programmē nākotnes metāla detaļu vai metāla izstrādājumu, biezāku par 40 mm, un pateicoties 3D griezējdegļi ir nodrošināta augstās kvalitātes produkta ražošana.

Pilnā gaitā vedas pārrunas ar aprīkojuma piegādātāju par gaidāmo piegādi un darba līdzstrādnieku apmācību ar jaunu iekārtu un IT tehnoloģijām.

SIA kompānija “TTS-AVIO” noslēdza 19.09.2011 līgumu Nr. L-JPR-11-0121 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta „Dažādas konfigurācijas un izmēra jauno metāla izstrādājumu/detaļās ražošana” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.