Pieredzes apmaiņas seminārs

17.11.2011.

Projekta "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana, uzlabojot ražošanas ēkas un ražošanas tehnoloģisko iekārtu energoefektivitāti Rīgā, Dārzciema ielā 60" pieredzes apmaiņas seminārs

SIA kompānija „TTS-AVIO” noslēdza līgumu ar Vides Ministriju par projekta „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana, uzlabojot ražošanas ēkās un ražošanas tehnoloģisko iekārtu energoefektivitāte Rīgā, Dārzciema ielā 60” realizēšanu. Šis projekts tiek veiksmīgi īstenots un ir nonācis jau pie pēdējā posma un tādēļ SIA kompānija „TTS-AVIO” aicina š.g. 28. novembrī plkst. 8:00 uz informatīvu semināru, kurā runāsim par projekta realizācijas gaitu, pieredzi un secinājumiem, kas varētu kalpot kā rekomendācija nākotnes projektu realizēšanai.

Semināru norises vieta: Dārzciema iela 60F
Lai piedalītos šajā seminārā, aicinām interesentus iepriekš pieteikt savu dalību līdz š.g. 26.novembra plkst. 15.00, nosūtot informāciju ar savu vārdu, uzvārdu, organizāciju, e-pastu un tālruņa numuru uz e-pastu: marija.lavruhina@tts-avio.lv, vai arī pieteikt savu dalību pa telefonu: +371 67138267

Semināra dienas kārtība:
8:00 Reģistrācija (M. Lavruhina)
8:05 Semināra atklāšana (M. Lavruhina)
8:10 KPFI un tā finansētie projektu konkursi (M. Lavruhina)
8:20 Projekts „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana, uzlabojot ražošanas ēkas un ražošanas tehnoloģisko iekārtu energoefektivitāti Rīgā, Dārzciema iela 60” (M. Lavruhina)
8:45 Noslēgums: Jautājumi un atbildes (M.Lavruhina)

2011.gada 10.novembrī bija pabeigti būvniecības darbi projektā "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana, uzlabojot ražošanas ēkas un ražošanas tehnoloģisko iekārtu energoefektivitāti Rīgā, Dārzciema iela 60". Ražošanas ēka tika nodota ekspluatācijā.

Sakarā ar projekta noslēgumu, SIA kompānija „TTS-AVIO” plāno organizēt semināru, kurā kompānija dalīsies ar savu pieredzi dotajā projektā.