Jaunumi

Atpakaļ pie ziņu saraksta

“TTS (Transportation Technology Systems)” rūpnīcā sākta atkritumu šķirošanas stacijas tehnoloģisko iekārtu izgatavošana uzņēmumam “Eko Kurzeme”.

“TTS (Transportation Technology Systems)” rūpnīcā tiek izgatavotas Latvijā unikālas inženieriekārtas detalizētai atkritumu šķirošanai uzņēmumam “Eko Kurzeme”. Viena no iekārtām ir optiskais atkritumu šķirotājs, kas šķirošanu padarīs vienkāršāku un ātrāku. Tas ar gaismas stara palīdzību uz slīdošās lentas spēj atpazīt un nošķirot no kopējā atkritumu apjoma četru veidu plastmasas materiālus. Kopējā sistēmā tiek izmantoti vairāk kā 20 atsevišķas tehnoloģiskās iekārtas no vadošajām ārvalstu kompānijām. TTS rūpnīcā aprīkojums tiek apvienots vienā saskaņotā sistēmā un tiks uzstādīts uzņēmuma “Eko Kurzeme” jaunajā atkritumu šķirošanas centrā, kas atradīsies sadzīves atkritumu poligonā "Ķīvītes" Grobiņas novadā, Liepājas reģionā.

Šis nav pirmais projekts, ko uzņēmums TTS (Transportation Technology Systems) realizē Liepājas reģionā. 2012. gadā rūpnīcas "Liepājas Metalurgs" vajadzībām uzņēmums izstrādāja, izgatavoja un uzstādīja nedzēsta kaļķa pārkraušanas un uzglabāšanas termināli Liepājā, realizējot projektu no A līdz Z, kā arī piedalījās rūpnīcas "Liepājas Metalurgs", tai skaitā tehnoloģisko iekārtu, rekonstrukcijā.

 

Fotogrāfijas